Позив за предузетнике - усклађивање дјелатности до 31. децембра 2013. године
03/12/2013

Општинска управа - Канцеларија за развој, јавне службе и управу подсјећа све предузетнике са територије општине Доњи Жабар да је у току усклађивање дјелатности са важећим Законом о занатско-предузетничкој дјелатности.

Рок за усклађивање дјелатности је 31. децембар ове године, а предузетници који нису обавили усклађивање, требало би да одмах поднесу захтјев за усклађивање, како би до краја године овај процес био обављен.

Иначе, предузетници који су одобрења за рад добили послије 1. јануара 2012. године не подлијежу обавези усклађивања дјелатности.

Предузетнику, који до наведеног рока не изврши усклађивање дјелатности, Општинска управа - Канцеларија за развој, јавне службе и управу ће утврдити престанак обављања дјелатности, те брисати предузетника из регистра, сагласно одредбама наведеног Закона.

- Тендери