Потписан је Споразум о пружању услуга противпожарне заштите на подручју општине Доњи Жабар
04/08/2017

У понедјељак, 31.о7.2017.године, у просторијама општине Доњи Жабар, потписан је Споразум о пружању услуга противпожарне заштите на подручју општине Доњи Жабар, на период од 12 мјесеци.

Споразум су потписали: Начелник општине Пелагићево Симо Стакић, Начелник општине Доњи Жабар Никола Ђокановић, те Предсједник Добровољног ватрогасног друштва "Пелагићево" Драган Стакић.

Поступак грађана угрожених пожаром, те поступак у случају опасности од минско-експлозивних средстава, као и поступак у случају потребе за хитном медицинском помоћи описан је пригодном наљепницом коју је Општина Доњи Жабар осмислила, те финансирала њено штампање и дистрибуцију до сваког домаћинства на подручју општине Доњи Жабар.

.