ОБАВЈЕШТЕЊЕ грађанима из поплављеног подручја о чишћењу, испирању и хлорисању бунара-изворишта питке воде на поплављеном подручју
30/05/2014

Обавјештавају се грађани-носиоци домаћинстава са поплављеног подручја општине Доњи Жабар да дана 30. маја 2014. године почиње чишћење. Испирање и хлорисање бунара-изворишта питке воде у поплављеним домаћинствима општине Доњи Жабар.
Чишћење, испирање и хлорисање бунара врши овлашћено лице.
Услов за обављање чишћења бунара: повлачење воде из дворишта-локације на којој се бунар налази!
За све информације и пријаве о потреби чишћења бунара носиоцидомаћинставасу дужни обратити се:
- Предсједнику Мјесне заједнице Лончари: Стефан Робак, тел. 065/712-620 или
- Драгињи Ђорђић-Самостални стручни сарадник за комуналне дјелатности и заштиту животне средине, тел. 054/875-100 локал 109.

Општински штаб за ванредне ситуације

- Тендери